Zrušit preloader

VÍTEJTE V NAŠEM AUTOSKLO SERVISU

Telefon: +420 777 048 915

Otevírací doba

Po-Pá 7:00-15:00 (víkend dle dohody)

Pro Vaše automobily: osobní i nákladní
výměna a oprava autoskla

Rychle a profesionálně

Zjistit více informací
h1.jpg
Nepřehlédněte
Stále AKCE na autofólie

Škoda Octavia 2 800 Kč + Škoda Octavia combi 3 100 Kč + další typy automobilů. Pro přesné ceny volejte náš servis

Zjistit více informací
Zajistíme pro Vás odbornou
montáž tažného zařízení nebo zabezpečení

Kromě taženého zařízení zařídíme také montáž zabezpečení volatnu ZEDER

Zjistit více informací

Do Vašeho domu či kanceláře nabízíme bezpečnostní i protisluneční fólie

Bezpečnostní a ochranné fólie Llumar jsou aplikovány na skla budov ke snížení bezpečnostních rizik. Chrání před střepy, při autonehodách, vandalismu apod. Omezují možnost násilného vniknutí.

  • Protisluneční fólie:
    Protisluneční fólie - fólie LLumar omezují vstup tepla do objektů, vytváří příjemné pracovní prostředí, v zimě omezují únik tepla z objektů a tím se snižují náklady na vytápění, tak případně i klimatizace. Blokují 99 % UV záření.
  • Speciální UV fólie:
    Speciální UV fólie mají vysokou průzračnost a nezkreslený průhled. Jsou vhodné k ochraně předmětů před vyblednutím a zničením. Jsou vhodné především pro muzea, galerie, sbírky, ale i do výkladních skříní.
  • Protisluneční fólie:
    Matové okenní fólie jsou neprůhledné, ale průsvitné a tudíž propouštějí světlo a zároveň poskytují soukromí.

Bezpečnostní folie, okenní folie

BEZPEČNOSTNÍ OKENNÍ FÓLIE NA SKLO je sklo dostatečné tloušťky, opatřené bezpečnostní okenní fólií (folii), může sloužit jako mechanická zábrana zpomalující postup pachatele do objektu a zamezující prohození cizích předmětů, ať už se jedná o pevná tělesa typu kámen, dlažební kostka, nebo zápalné látky a výbušniny. Bezpečnostní fólie na sklo dále chrání proti účinkům tlakové vlny při explozi. Zpomaluje šíření požáru. Je vhodným a účinným filtrem UV záření. Je čirá, naprosto průhledná a její povrch je odolný proti mechanickému poškození. Dodáváme je s atesty v kategorii odolnosti P1A dle EN 356 a P2A dle EN 356.okenní bezpečnostní fólie domů - Chomutov Autosklo KoudelkaMáte zájem o další informace a o přesné ceny?
Autosklo servis - Chomutov - 777 048 915

Protisluneční a tepelně izolační okenní fólie

PROTISLUNEČNÍ A TEPELNĚIZOLAČNÍ OKENNÍ FÓLIE NA SKLO - Tyto okenní folie chrání proti horku, úniku tepla a přispívají k ochraně zraku omezením možností oslnění. Okenní fólie v létě omezují průnik tepla do objektu, v zimě vyzařování tepla z objektu, a podstatně tak přispívají ke snížení tepelných ztrát. Vysoký útlum UV záření přispívá nejen k ochraně zdraví osob, ale i k zachování barev materiálů a předmětů za chráněnou prosklenou plochou. Fólie dále chrání sklo proti roztříštění a osoby před pořezáním. Po úderu do skleněné tabule se sice objeví praskliny v četnosti úměrné síle úderu, ale popraskané sklo zůstává nalepeno na okenní fólii. Nehrozí vysypání střepů a pořezání osob. Okenní fólie na skle vytvářejí příjemné prostředí a zlepšují vzhled objektu tónováním a sjednocením vzhledu oken.okenní fólie - panelové domy - Chomutov Autosklo Koudelka

Chcete více zabezpečit svůj domov nebo kancelář?
Zavolejte Autosklo Chomutov:

Naše galerie fotografií

Podívejte se na několik fotografií ze zákulisí našeho autosklo servisu.

Od našich zákazníků

CO ŘÍKAJÍ NEBO NÁM NAPSALI NAŠI KLIENTI

©2019 AUTOSKLO KOUDELKA | webdesign - vostarek.com